Pracuj
w Royal-Star

Specjalista ds. sprzedaży towarów i usług obróbki plastycznej blach i obróbki skrawaniem

Opis firmy:
Jesteśmy firmą produkcyjno-usługową o ugruntowanej pozycji na rynku, działającą od 1995r,  specjalizującą się w profesjonalnych usługach obróbki plastycznej blach oraz obróbki skrawaniem. Royal-Star cieszy się uznaniem Klientów za precyzję, jakość i innowacyjne podejście do produkcji. Na bieżąco śledzimy trendy w branży produkcyjnej, wybieramy rozwiązania, które pozwalają nam usprawnić nasze procesy produkcyjne i oferować kontrahentom jeszcze lepsze usługi i produkty.
Działamy nie tylko na rynku polskim; dostarczamy produkty na rynek europejski. Z naszych usług korzystają różne branże, m.in. automotive, lotnictwo, a także agencje reklamowe i dekoratorzy wnętrz.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego Specjalistę ds. sprzedaży, który dołączy do naszego zespołu.

Jakie zadania będą Cię czekały na stanowisku:
• aktywna sprzedaż usług z zakresu obróbki plastycznej metalu i obróbki skrawaniem
• pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych w kraju i za granicą
• nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami w kraju i za granicą
• negocjacje handlowe i opieka nad Klientem w procesie sprzedaży i realizacji zamówień
 •  współpraca między zespołem produkcyjnym a klientami
• przygotowanie ofert sprzedażowych
• negocjowanie warunków handlowych oraz przygotowanie umów
• monitorowanie rynku i działań konkurencji
• bieżące raportowanie działań handlowych

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
• doświadczenie w obszarze sprzedaży i zarządzania Klientami, preferowana branża produkcyjna lub usługi obróbki mechanicznej i plastycznej blach i metali
• wysokie umiejętności komunikacyjne, otwartość, łatwość w nawiązaniu i utrzymaniu kontaktów
• znajomość technik sprzedaży i negocjacji
• nastawienie na realizację zadań i skuteczność w osiąganiu celów
• znajomość MS Office, w szczególności Excel
• umiejętność pracy w zespole
• gotowość do podróży służbowych
• udział w targach i wystawach branżowych
• czynne prawo jazdy kat. B
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• ciekawą i dynamiczną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży produkcji i obróbki metali
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
• możliwość rozwijania swoich umiejętności i zdobywania doświadczenia w środowisku biznesowym

•  umowę o pracę

Dołącz do naszego zespołu - czekamy na Twoje zgłoszenie!
Prosimy o przesłanie CV na adres: praca@royal-star.pl
Miejsce pracy: Royal-Star, ul. Drogowców 7, 39-200 Dębica

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

#OgłoszenieOPracę #FirmaProdukcyjna #ObróbkaPlastycznaBlach #ObróbkaSkrawaniem   #Kariera #Praca #Zatrudnienie #RozwójZawodowy #OfertaPracy

Firma Royal-Star z siedzibą w Dębicy, w związku  z prężnie rozwijającą się działalnością w  branży produkcyjnej, rozpoczyna rekrutację na następujące stanowisko pracy:

TECHNOLOG — KONSTRUKTOR W ZAKRESIE OBRÓBKI BLACH (Dębica)

Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole, jeśli:

Jakie obowiązki czekają Cię na stanowisku?

Co oferujemy:

Siedziba główna (miejsce wykonywania pracy): Royal-Star, ul. Drogowców 7. 39-200 Dębica

Prześlij do nas swoje CV na adres: praca@royal-star.pl z dopiskiem stanowiska pracy.

*Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

 Klauzula Informacyjna o Przetwarzaniu Danych Osobowych RODO:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do P.P.H.U. Royal-Star zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez  P.P.H.U. Royal-Star  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem info@royal-star.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy na podstawie przepisów prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

MASZ PYTANIA?

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ. ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA.

P.P.H.U. ROYAL-STAR

ul. Drogowców 7, 39-200 Dębica, POLAND

tel. +48 14 6 811 917

email: info@royal-star.pl

Zapytania i wyceny: zapytania@royal-star.pl